HAKKIMIZDA

2013 yılında; Otomotiv Sanayinde, Organize Sanayilerde ve Kamu Kurumlarında sıklıkla kullanılan Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasalları alanında çalışmalarımıza başlamış olduğumuz yolculuğumuz yenilikçi yaklaşımımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla devam etmektedir.

Başarılarımızı her geçen gün arttırmak için kuruluşumuzdan bu yana daima kaliteyi ön planda tutarak sektörün en iyileri ile çalışmayı hedefledik. İş ortaklarımızla kurduğumuz, karşılıklı güvene dayalı güçlü ilişkilerimiz bize her zaman güç verdi..   

Sektörde her geçen gün yeni başarılara imza  atarak geleceğimize yatırım  yapmaktayız.

Başarılarımızın gerçek mimarı daima en iyiyi hedefleyen, işinde uzman ekibimiz ve seçkin müşteri portföyümüzdür.

Aynı zamanda firmamız;

Sektörde büyük pay sahibi olan %100 yerli sermayeli, OYAK ENERJİ - M Oil Madeni Yağlarının, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde bölge distribütörü,

Türkiye'deki ilk AdBlue üreticilerinden, POLİSAN ADBLUE markasının Türkiye Distribütörüdür.

AMACIMIZ

Üretim kalitenizde hiçbir kayıp yaşanmadan bakım giderlerinizi azaltmak için, çalışmalarımızdan elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizle siz değerli müşterilerimize fayda ve karlılık sağlamak. 

Şunu çok iyi biliyoruz ki doğru kimyasal doğru yerde kullanıldığında fayda sağlar.

Dinamik Kimya Endüstriyel Bakım & Koruma Kimyasalları
türkak.jpg
iso-9001.png
ISO-14001.png
ISO 45001.png

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

M Oil Grado.jpg
OYAK.png

M Oil , yeterli donanım ve teknolojiye sahip madeni yağ ve antifriz üretim tesisini Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli / İzmir’de 2000 yılında hizmete açmıştır.

 

%1OO Yerli üretim.

Açıldığı 2000 yılından bugüne deneyimli, genç, dinamik kadrosu ve sahip olduğu uluslararası Kalite Sistem Belgeleri ile üretimine aralıksız devam etmekte, yurt içi ve yurt dışından gelen her türlü ürün taleplerine başarılı bir şekilde cevap vermektedir.

Bugün, Türkiye’de satışı yapılmakta olan her tür ve markadan madeni yağların ham maddeleri esas itibariyle aynı olup, kullanılan katkı maddelerinin cinsi ve miktarı ölçüsünde birbirlerinden ayrışmaktadırlar.

Milan Petrol olarak markamız adı altında üretimini gerçekleştirdiğimiz madeni yağların tamamında standarda ve performans kriterlerinin gereksinimlerine uygun şekilde ihtiyaca yönelik katkı maddeleri (baz yağlar ve sentetikler) kullanılmaktadır.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

polisan geleceğin yapı taşı adblue.jpeg

Polisan Kimya, Türkiye’deki ilk ADBLUE/AUS 32 Üreticilerindendir.

Adblue©/AUS 32: Alman Otomotiv Vakfı (Verband der Automobilindustrien) VdA lisansı ile kullanılabilen Adblue©/AUS 32 katkısı; insan sağlığı için toksik olmayan bir kimyasal karıșımdır. NOx egzoz gaz emisyonunu %80 azaltan AdBlue©, dizel tüketiminde %4 tasarruf ederek, çevre temizliğine katkıda bulunmaktadır. Bu ürünü, lojistik firmaları, ulaşım sektöründe kullanılan otobüs, metrobüs araçları, inşaat sektöründe kullanılan iş makineleri, beton mikserleri, motorlu tarım araçları ve akaryakıt firmaları kullanmaktadır.

Ürünler :

  • ADBLUE (AUS 32)  |  AUS 40 

  • Ambalaj Tipleri      :  5 lt  -  10 lt  -  18 lt  -  30 lt  Plastik Bidon    |    220 lt Plastik Varil   |   IBC Tank    |     Dökme Tanker

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede ;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı,

  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,

  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı Taahhüt ederiz.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi aracılığı ile Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek ve bu çerçevede;

  • Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmayı,

  • Geri dönüşüm teknolojisi uygulamayı,

  • Yasal şartlara ve mevzuata uygun çalışmayı,

  • Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmeyi, bu tür faaliyetlere destek vermeyi,

  • Sürekli gelişmeyi sağlamayı Taahhüt ederiz.