top of page
sıvı gres.jpg

Çok amaçlı yağlama spreyidir. Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları mevcuttur.

Teknik Ürünler.jpg

Pas Sökücü, Nüfuz Edici, Gevşetici Sprey;

Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır.

silikon.jpg

Silikon bazlı yağlayıcı sprey. Araç kapı fitilleri, kapı menteşeleri, ambar kapakları, tekstil makinaları (dikiş iğneleri dahil), konveyörlerde, motor yataklarında ve bunun gibi silikon kullanmaya uygun tüm yüzeylerde kullanılır.

fb.jpg

Fren sistemlerinde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler. Tutma özelliğini artırır.

Kontak Devre Temizleme Spreyi
KONTAK DEVRE.jpg

Elektronik ve elektrik devre elemanları, elektrik panoları, ve diğer tüm elektrikli aletlerin aksamlarını temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Elektronik bağlantılar, fişler, voltaj regülatörleri, akım düzenleyiciler, telefon aksamı, uzaktan kumanda cihazları, bujiler, volt ölçerler, makinelerin pano ve elektronik devrelerinde güvenle kullanılır. Korozif değildir, kullanıldığı yüzeyi temizler, kontakları giderir ve yüzeyler temizlendikten sonra tortu bırakmadan hızla buharlaşır. Islak ve kuru yüzeyler üzerine yapışarak motor sargıları ve diğer erişilemeyen noktalara nüfuz ederek malzemenin demonte edilmeksizin temizlenmesi ve korunmasını sağlar.

Fren Balata & Genel Parça Temizleme
fren balata.jpg

Fren sistemlerinde yer alan kaliper, balatalar, diskler, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler, fren tutma özelliğini artırır. Ayrıca ürün, tüm mekanik ve hassas parçaların üzerinde oluşmuş yağ vb. muhtelif kirleri temizlemede mükemmel sonuç verir. Özel formülü sayesinde; toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres ve diğer yağların fazla efor sarf etmeden temizlenmesini sağlar. Ambalaj 180°  baş aşağı çevirerekte kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce çalkalayınız.  20 cm mesafeden kirli parçaların üzerine püskürterek,     nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları açık havada veya kuru bez ile silerek kurutunuz.

Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez  tekrarlayınız. 360°de kullanabilirsiniz.

AEROSOLLER
bottom of page