top of page
Sıvı Gres & Yağlayıcı Sprey
sıvı gres

Hareketli ve oynar tüm parçalarda üstün yağlama ve koruma sağlar.

Mükemmel yağlama performansı, olağanüstü korozyon önleyici ve yüksek yapışma (tutuculuk) gücü ile, benzersiz bir üründür. Özellikle ağır iş makineleri ve forkliftler de, zincir ve dişli sistemlerinde oynar hareketli tüm parçaların uzun süreli yağlanmasını sağlar. Çok iyi nüfuz etme özelliği sayesinde en küçük alanlarda dahi stabil yağlama yapar. Dişliler, zincir ve her türlü mekanik sistemlerde, darbe ve sallantıya maruz kalan tüm parçaların yağlanmasında kullanılır. Suyu iter, aşınmayı azaltır, yağlanan parçaların ömrünü uzatır. Kızak yağı kullanılan tüm uygulamalarda güvenle kullanılabilir.

Pas Sökücü Sprey
Pas Sök.jpg

Mükemmel nüfuz etme özelliği sayesinde okside olmuş  yüzeylerin / cıvata somun vb. paslanmış metallerin en ince noktalarına kadar işler, pası alır ve kolayca sökülmesini sağlar. Metalleri tekrar paslanmaya karşı korur, yağlar ve sürtünmeyi azaltır.

Yüksek su itme özelliği sayesinde, sulu ve nemli ortamların zararlı etkilerine karşı mükemmel koruma sağlar.

Plastik ve boyalı yüzeye zarar vermez.

Tüm paslanmış cıvata, somun, menteşe, kilit, hareketli   parçalar ve endüstriyel makine ekipmanlarında güvenle kullanılabilir.

Kontak Devre Temizleme Spreyi
KONTAK DEVRE.jpg

Elektronik ve elektrik devre elemanları, elektrik panoları, ve diğer tüm elektrikli aletlerin aksamlarını temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Elektronik bağlantılar, fişler, voltaj regülatörleri, akım düzenleyiciler, telefon aksamı, uzaktan kumanda cihazları, bujiler, volt ölçerler, makinelerin pano ve elektronik devrelerinde güvenle kullanılır. Korozif değildir, kullanıldığı yüzeyi temizler, kontakları giderir ve yüzeyler temizlendikten sonra tortu bırakmadan hızla buharlaşır. Islak ve kuru yüzeyler üzerine yapışarak motor sargıları ve diğer erişilemeyen noktalara nüfuz ederek malzemenin demonte edilmeksizin temizlenmesi ve korunmasını sağlar.

Fren Balata & Genel Parça Temizleme
fren balata.jpg

Fren sistemlerinde yer alan kaliper, balatalar, diskler, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler, fren tutma özelliğini artırır. Ayrıca ürün, tüm mekanik ve hassas parçaların üzerinde oluşmuş yağ vb. muhtelif kirleri temizlemede mükemmel sonuç verir. Özel formülü sayesinde; toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres ve diğer yağların fazla efor sarf etmeden temizlenmesini sağlar. Ambalaj 180°  baş aşağı çevirerekte kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce çalkalayınız.  20 cm mesafeden kirli parçaların üzerine püskürterek,     nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları açık havada veya kuru bez ile silerek kurutunuz.

Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez  tekrarlayınız. 360°de kullanabilirsiniz.

SİLİKON SPREY
Slikon Sprey.jpg

Madeni yağ ve gres içermeyen silikon bazlı yağlayıcı, kaydırıcı, yapışma önleyici ve koruyucudur. Araç kapı fitilleri, sunroof,  kapı menteşeleri, hortum bağlantıları, koltuk ve cam kızakları, tekstil makineleri, konveyörler ve motor yataklarında güvenle kullanılır. Hızlı kuruma özelliği sayesinde ve renksiz formülüyle leke yapmaz, toz tutmaz. Plastik, lastik, kauçuk vb. malzemeleri parlatır, ve kırılganlıklarını giderir. Elektrik kontaklarını neme karşı korur. Metal parçaların uzun süreli korumasını, bakımını ve yalıtımını yapar. Plastik parçaların birbirine sürtünmesinden dolayı oluşan gıcırtıları yok eder. Kalıp ayırıcı olarak kullanılabilir. Uygulanan yüzeyin sıcaklarda esneme, soğuklarda donmasını ve yapışmasını engeller.

AEROSOLLER
bottom of page