top of page
Sıvı Gres & Yağlayıcı Sprey
AER - Sıvı Gres 05.2023 21x14.jpg

Sıvı Gres Sprey,  

Kullanım Alanları:

Çok amaçlı yağlama spreyidir. Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları mevcuttur. Endüstriyel bir çok alanda, ayrıca evde ve işyerlerinde yağlama gerektiren tüm yüzeylerde güvenle kullanılır.

Pas Sökücü Sprey
AER - Rust Remover 05.2023 21x14.jpg

Pas Sökücü, Nüfuz Edici, Gevşetici Sprey

Kullanım Alanları:

Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri,  ve bunun gibi tüm metal parçalar başlıca kullanım alanlarıdır. Pası giderdikten sonra, yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak daha sonraki evrelerdeki paslanmayı geciktirir. Plastik yüzeylere bir zarar vermez.

Kontak Devre Temizleme Spreyi
KONTAK DEVRE.jpg

Elektronik ve elektrik devre elemanları, elektrik panoları, ve diğer tüm elektrikli aletlerin aksamlarını temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Elektronik bağlantılar, fişler, voltaj regülatörleri, akım düzenleyiciler, telefon aksamı, uzaktan kumanda cihazları, bujiler, volt ölçerler, makinelerin pano ve elektronik devrelerinde güvenle kullanılır. Korozif değildir, kullanıldığı yüzeyi temizler, kontakları giderir ve yüzeyler temizlendikten sonra tortu bırakmadan hızla buharlaşır. Islak ve kuru yüzeyler üzerine yapışarak motor sargıları ve diğer erişilemeyen noktalara nüfuz ederek malzemenin demonte edilmeksizin temizlenmesi ve korunmasını sağlar.

Fren Balata & Genel Parça Temizleme
fren balata.jpg

Fren sistemlerinde yer alan kaliper, balatalar, diskler, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler, fren tutma özelliğini artırır. Ayrıca ürün, tüm mekanik ve hassas parçaların üzerinde oluşmuş yağ vb. muhtelif kirleri temizlemede mükemmel sonuç verir. Özel formülü sayesinde; toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres ve diğer yağların fazla efor sarf etmeden temizlenmesini sağlar. Ambalaj 180°  baş aşağı çevirerekte kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce çalkalayınız.  20 cm mesafeden kirli parçaların üzerine püskürterek,     nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları açık havada veya kuru bez ile silerek kurutunuz.

Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez  tekrarlayınız. 360°de kullanabilirsiniz.

AEROSOLLER
bottom of page