top of page
Teknik Ürünler.jpg

DİNAMİK KİMYA;

2013 yılında; Otomotiv Sanayinde, Organize Sanayilerde ve Kamu Kurumlarında sıklıkla kullanılan Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasalları alanında çalışmalarımıza başlamış olduğumuz yolculuğumuz yenilikçi yaklaşımımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla devam etmektedir.

Başarılarımızı her geçen gün arttırmak için kuruluşumuzdan bu yana daima kaliteyi ön planda tutarak sektörün en iyileri ile çalışmayı hedefledik. İş ortaklarımızla kurduğumuz, karşılıklı güvene dayalı güçlü ilişkilerimiz bize her zaman güç verdi..   

Sektörde her geçen gün yeni başarılara imza  atarak geleceğimize yatırım  yapmaktayız.

Başarılarımızın gerçek mimarı daima en iyiyi hedefleyen, işinde uzman ekibimiz ve seçkin müşteri portföyümüzdür. 

Aynı zamanda firmamız;

Sektörde büyük pay sahibi olan %100 yerli sermayeli, Oyak Enerji - M Oil Madeni Yağlarının ve Dünyanın ilk markalı motor yağ markası Valvoline Madeni Yağlarının

Kocaeli, Sakarya , Yalova ve Düzce illerinde bölge distribütörüdür. 

AMACIMIZ;​​

Üretim kalitenizde hiçbir kayıp yaşanmadan bakım giderlerinizi azaltmak için, çalışmalarımızdan elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizle siz değerli müşterilerimize fayda ve karlılık sağlamak. Şunu çok iyi biliyoruz ki doğru kimyasal doğru yerde kullanıldığında fayda sağlar.

teknik ürünler.jpeg
yüzey temizleyiciler.jpeg
kişisel bakım.jpeg
aerosoller.jpeg

|     YALOVA     |

|     KOCAELİ     |

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

|    SAKARYA     |

|     DÜZCE     |

2000 Yılından Bugüne

M Oil, üstün donanım ve teknolojiye sahip madeni yağ ve antifriz üretim tesisini Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli / İzmir’de 2000 yılında hizmete açmıştır. Açıldığı günden bugüne deneyimli, genç, dinamik kadrosu ve sahip olduğu uluslararası Kalite Sistem Belgeleri ile üretimine aralıksız devam etmekte, yurt içi ve yurt dışından gelen her türlü ürün taleplerine başarılı bir şekilde cevap vermektedir.

Fabrika Müdürlüğü, Kalite, Kalite Kontrol Laboratuarı, Ar-Ge Laboratuarı, Kullanılmış Yağ Analizleri Laboratuarı, Tedarik Planlama, Üretim, Üretim ve Sevkiyat Planlama, Muhasebe Bölümlerinden oluşan M Oil Madeni Yağ Üretim Tesisleri, 2000 yılında kuruluş aşamasından itibaren kendisine ilke edindiği ve taviz vermeden sürdürdüğü kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensipleri doğrultusunda hammadde alımlarında sadece Tüpraş ve Petkim gibi saygın tedarikçiler ile çalışması, standartlara uygunluk, kalite sistem belgelendirme, taşeron laboratuar hizmetleri verme konularında da ulusal ve uluslararası geçerliliğe ve saygınlığa sahip Türk Standartları Enstitüsü / TSE ile çalışması ve EPDK'nın ilgili tebliği öncesinde de bir çok ürün grubunun TSE Uygunluk Belgelerine sahip olması nedeni ile yeni ürün belgelendirme ve güncellenen TSE Standartlarında kapsam güncellenmesi, belge güncellenmesi süreçlerini başarı ile tamamlayıp, ürettiği tüm ürün gruplarında TSE Ürün Uygunluk Belgelerini alarak EPDK‘ya olan yükümlülüğünü tamamlamış olup, M Oil ürün gruplarına yeni ekleyeceği ürünler ve/ veya TSE standartlarındaki revizyonlar için, TSE Ürün Uygunluğu Belgelendirme süreçlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

|     YALOVA     |

|     KOCAELİ     |

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

|    SAKARYA     |

|     DÜZCE     |

VALVOLINE.png

Valvoline

ORİJİNAL.

VALVOLINE, YOLLARIN YENİ GÜCÜ!

Valvoline™ Global, otomotiv ve endüstriyel çözümlerde dünya çapında bir liderdir ve Dünya’nın dört bir yanındaki iş ortakları için sınıfının en iyisi ürün ve hizmetler yaratır. 1866 yılında kurulduğundan bu yana Dünya’nın ilk markalı motor yağını piyasaya sürmüştür ve Orijinal Motor Yağı olarak konumlanmıştır.

Valvoline, 150 yılı aşkın süredir sorunları çözmek için yenilikler yapmakta, 140'tan fazla ülke ve bölgedeki satışlarıyla, yüksek kilometreli ve ağır hizmet araçları da dahil olmak üzere her motor ve motor parçası için 80.000'den fazla noktada sunulan çözümler sunmaktadır. Bugün ve geleceğe yönelik elektrikli, hibrit ve içten yanmalı motorlara sahip araçlar için mobilitenin geleceğine güç vermeye kararlı bir şekilde çalışmaktadır.

Stratejik bir ortaklıkla, benzersiz ürün inovasyonu ve sürdürülebilir iş çözümleri sağlamak için Dünya’nın en büyük entegre enerji ve kimya şirketlerinden biri olan Aramco'nun bir parçası olarak faaliyet göstermektedir.

Valvoline ürünleri M Oil lisans, üretim, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini kapsayan iş birliği ile Mayıs 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunulmaktadır.

VALVOLINE'İN AMACI

Dünyayı ileriye taşıyan şeylere ilham vermek ve bunları mümkün kılmak.

VALVOLINE’IN MİSYONU

Küresel otomotiv ve endüstriyel zorluklara en iyi çözümleri sürekli ve yeniden icat etmek.

bottom of page