top of page

CR 115   |   ELECTRIC SOL

Elektrikli Motor, Pano Temizleyici ve Koruyucu

Ürün Özellikleri;

Elektrik motorları, elektrik panoları, ve diğer tüm elektrikli aletlerin aksamlarını temizlemek için özel formüle edilmiştir.

Islak ve kuru yüzeyler üzerine yapışarak motor sargıları ve diğer erişilemeyen noktalara nüfuz ederek malzemenin demonte edilmeksizin temizlenmesi ve korunmasını sağlar.

Korozif değildir, yüzeyler temizlendikten sonra tortu bırakmadan buharlaşır.

Elektrik Pano ve Elektrik motorları ve jeneratör rotorlarının/statorlarının yağdan, tozdan ve rutubetten arındırılmasında kullanılır.

Sanayi kirliliğinin yoğun olarak yaşandığı tüm endüstriyel jeneratör sistemlerinde boyaya zarar vermemesi istenen yerlerde yağ, kir, zift, fuel oil kirliliklerinin temizliğinde kullanılır.

Tamir ve bakım ünitelerinde benzin mazot tiner vb. temizleme maksatlı yanıcı malzemelerin yerine güvenle kullanılır.

Kontaktör, anahtar, röleler, motorlar, jeneratörler, dişliler, sviçler, butonlar ve endüstriyel makinelerde güvenle kullanılır.

Uygulama;

ambalaj.jpg
30 liters
indir.jpg
208 Lt.

Ambalaj Şekilleri;

Su ile çoğaltılmaz, saf olarak kullanılır. Havalı tabanca ile püskürtülerek, fırçalama ve daldırma yöntemi ile uygulanır. Ürünü kullanmadan önce Materyal Güvenlilik Verileri Belgesine bakınız.Kapak açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. 

electric sol.png

İndirmeler

             SDS Belgesi (pdf)

İletişim

Yönetici Telefon Görüşmesi Yapma
bottom of page