top of page

CR 505-A   

Fren Balata & Parça Temizleme Spreyi

Ürün Özellikleri;

Fren sistemlerinde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler. Tutma özelliğini artırır.

Özel formülü sayesinde toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres, katran ve diğer yağların fazla efor sarf etmeden temizlenmesini sağlar.  Montaj işlerinde daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirir.

Montaj işlerinde daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirir.

Yağı, gresi ve kiri çabucak iz bırakmadan söker.

Uygulanan parçaları kalıntılardan ve gresten tamamen arındırılır. İyi nüfuz etme ve kontrollü buharlaşma sayesinde kalıntı bırakmaz.

Ambalaj 180°  baş aşağı çevirerek de kullanabilirsiniz. Fren sistemlerinde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler. Tutma özelliğini artırır.

fb.jpg

Uygulama;

Ambalaj Şekilleri;

Kullanmadan önce çalkalayınız. 20 cm mesafeden kirli parçaların üzerine püskürterek, nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları açık havada veya kuru bez ile silerek kurutunuz. Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayınız. 360°de kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce Materyal Güvenlilik Verileri Belgesine bakınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. 

SIVI GRES.jpg
30 liters

İndirmeler

             SDS Belgesi (pdf)

İletişim

Yönetici Telefon Görüşmesi Yapma
bottom of page