top of page

Mineral Kompresör Yağları

20.jpg

Vidalı, paletli ve pistonlu kompresörlerin yağlanmasında ve soğutmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek kaliteli mineral esaslı yağdır. Paslanmaya ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar. Hava ve sudan kolay ayrılabilme özelliği sayesinde yağ filtrelerinin tıkanmasını engelleyerek yağ tüketimini azaltırken kompresör çıkış havasının da kaliteli olmasını sağlar.

DIN 51506 VD-L

Sentetik Kompresör Yağları S

55.jpg

Vidalı, paletli ve pistonlu kompresörlerin yağlanmasında ve soğutmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş, sentetik ve mineral yağların yeni teknoloji katkılar ile harmanlanmasıyla oluşturulmuş üstün kaliteli kompresör yağıdır. Özellikle vidalı kompresörlerin yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altındaki çalışmalarında kompresör yağlarında oluşabilecek çamurlaşma ve karbonlaşmaları minumum seviyede tutarak vida grubunun hassasiyetinin korunmasında ve kompresörlerden maksimum verim alınmasında üstün performans gösterir. Paslanmaya ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar. Hava ve sudan kolay ayrılabilme özelliği sayesinde yağ filtrelerinin tıkanmasını engelleyerek yağ tüketimini azaltırken kompresör çıkış havasının da kaliteli olmasını sağlar. Kompresörlerin çalışma ortam şartlarına, çalışılan çıkış hava basınç ve sıcaklıklarına ve kompresörlerin devreye giriş-çıkış sürelerine bağlı olarak 5.000-6.000 saat çalışma saatlerine kadar özelliğini muhafaza ederek güvenli kullanım imkanı verir. Uzun servis aralıkları sayesinde bakım masraflarının minimize edilmesine katkı sağlar.

DIN 51506 VD-L ,

ISO / DP 6521 ( DAA, DAB, DAH, DAG )

Tam Sentetik Kompresör Yağları FS

55.jpg

Özellikle zor şartlar altında çalışan yeni teknoloji vidalı ve paletli kompresörlerin yağlanmasında ve soğutmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş, sentetik baz yağların yeni teknoloji katkılar ile harmanlanmasıyla oluşturulmuş üstün kaliteli tam sentetik kompresör yağıdır. Vidalı kompresörlerin yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altındaki çalışmalarında kompresör yağlarında oluşabilecek çamurlaşma ve karbonlaşmaları minumum seviyede tutarak vida grubunun hassasiyetinin korunmasında ve kompresörlerden maksimum verim alınmasında üstün performans gösterir. Paslanmaya ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar. Hava ve sudan kolay ayrılabilme özelliği sayesinde yağ filtrelerinin tıkanmasını engelleyerek yağ tüketimini azaltırken kompresör çıkış havasının da kaliteli olmasını sağlar. Kompresörlerin çalışma ortam şartlarına , çalışılan çıkış hava basınç ve sıcaklıklarına ve kompresörlerin devreye giriş çıkış sürelerine bağlı olarak 6.000-8.000 saat çalışma saatlerine kadar özelliğini muhafaza ederek güvenli kullanım imkanı verir. Uzun servis aralıkları sayesinde bakım masraflarının minimize edilmesine katkı sağlar.

DIN 51506 VD-L ,

ISO / DP 6521 ( DAA, DAB, DAH, DAG )

m_oil_logo.jpg
OYAK.png
bottom of page