EOLO SUPER 4T 10W-40

Yüksek performanslı dört zamanlı motosikletlerde kullanılan yarı sentetik motor yağıdır. Üstün koruma özelliğine sahip her türlü iklim koşullarında güvenle kullanılır.

API: SJ / CF, JASO MA

EOLO SUPER 4T 15W-40

Yüksek güçlü 4 zamanlı motosiklet, deniz araçları ve çeşitli maksatlar için endüstride kullanılan hava ile ve/veya su ile soğutmalı 4 zamanlı motorlar için geliştirilmiş yeni teknoloji ürünü üstün performanslı yarı sentetik motor yağıdır. Kullanılan motorun çalışma koşullarına ve ortam koşullarına bağlı olmakla birlikte uzun ömürlü bir yağdır. Yüksek sıcaklıklarda sessiz çalışma ve maksimum koruma sağlar.

API: CF-4 / SG, JASO MA

EOLO SUPER 4T 20W-40

Yüksek güçlü 4 zamanlı motosiklet, deniz araçları ve çeşitli maksatlar için endüstride kullanılan 4 zamanlı motorlar için geliştirilmiş yeni teknoloji ürünü üstün performanslı motor yağıdır. Yeni nesil katıklar ve mineral esaslı baz yağlar ile harmanlanmıştır. Kullanılan motorun çalışma koşullarına ve ortam koşullarına bağlı olmakla birlikte uzun ömürlü bir yağdır. Yüksek sıcaklıklarda sessiz çalışma ve maksimum koruma sağlar.

API: CF-4 / SG, JASO MA

DİNAMİK KİMYA ENDÜSTRİYEL BAKIM & KORUMA KİMYASALLARI

Sepetlipınar Mahallesi, Arpalık Cd. No: 118 Başiskele Sanayi Sitesi, Blok 9 / 10

                                                                                   Başiskele / KOCAELİ / TÜRKİYE

Tel        : 0 (262) 414 17 40

Mobile : 0 (530) 702 75 95
e-mail  : info@dinamikkimya.com

 

© 2013 BY DINAMIK KIMYA.